کلیدسازان با هدف کمک و خدمت رسانی به افرادی که در طول شبانه روز کلید منزل و یا سوییچ خودرو خود را گم می کنند تاسیس گردید. نحوه کار ما بدین شکل است که تمامی کلید سازان محلی و یا کلید سازان موتور سوار بدون مغازه می توانند با ما تماس گرفته و ما بعد از احراز هویت افراد مذکور آنها را به استخدام خود در آورده و بعد از تماس مشتری، ما نزدیکترین کلید ساز موتور سوار را به محل مشتری اعزام می کنیم. از آنجا که ما تعداد زیادی کلید ساز سیار و ثابت در هر منطقه داریم، در هر ساعت از شبانه روز می توانیم با سرعت زیادی خدمات رسانی به مشتریان داشته باشیم.

خدماتی که توسط کلیدسازان ارائه می شود شامل: ساخت انواع کلید های کد دار ماشینهای خارجی و داخلی ، ساخت کلید جدید برای انواع خودروی ریموت دار ، ساخت انواع کلید های کامپیوتری و لیزری ، ساخت کلید های امنیتی ، تعمیر انواع قفل ، فروش انواع قفل سیلندری ، تعویض ساچمه انواع قفل های آویز و درب حیاط و درب مغازه ، فروش انواع قفل های ضد سرقت ، فروش انواع قفل های کتابی و ضد اسید و ضد برش ، فروش انواع قفل های کمد ، قفل قفسه ، تعمیر ریموت خودرو می باشد.

کلید سازی شبانه روزی و سیار کلیدسازان در تمام ساعات شبانه روز این آمادگی را دارد تا با اعزام کلیدساز در سراسر تهران، به صورت شبانه روزی، کلیه خدمات کلید سازی را ارایه نماید. ما با افتخار این اطمینان را به شما می دهد که خدمات کلیدسازی را در سریع ترین زمان ممکن و به صورت شبانه روزی و سیار توسط کلیدساز حرفه ای و با قیمت مناسب برای شما در سراسر تهران فراهم نماییم.